2018 05 26 - Dzień Dziecka w ZalesiakachW minioną sobotę tj. 26 maja odbył się Dzień Dziecka w Zalesiakach.

Organizatorem imprezy był burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn p. Rafał Drab, radny p. Tomasz Kotynia, sołtys wsi Zalesiaki p. Henryka Szewczyk oraz rada sołecka. Podczas oficjalnego otwarcia burmistrz złożył życzenia wszystkim mamom i dzieciom w dniu ich święta. Wspaniała atmosfera, ciekawe zabawy, energetyczna muzyka i oczywiście mega fajni uczestnicy. Bawiły się nie tylko dzieci, ale całe rodziny. Odbyło się wiele konkursów z cennymi nagrodami. Wszystkie dzieci zostały obdarowane paczkami. Nie mogło zabraknąć słodkiego (…. i nie tylko) poczęstunku.

A teraz tak na poważnie…………….. Było super. Mamy fajnych ludzi wokół siebie, którzy chętnie poświęcą swój wolny czas i fundusze żeby zrobić coś fajnego.Oczywiście Pan burmistrz, pan Tomek ( radny, który nas zaprosił, kupił farby do malowania twarzy i bardzo się angażował w przygotowania) pani Henia ( sołtys, wykonała niezliczoną ilość telefonów, nachodziła się za nagrodami i ogólnie była szefem wszystkich szefów), panie z rady sołeckiej, panie, które przygotowały pyszności w kuchni, co chwilę doglądały, donosiły, dbały o wszystkich, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiakach.

Oczywiście nie było by fajnej imprezy gdyby nie pozytywnie zakręceni uczestnicy. Rodzice, którzy chętnie bawili się ze swoimi pociechami, młodzież, która mimo, że nie chcieli, ale też się bawili, szczególne podziękowania dla mojego pomocnika (nieoficjalnie przedstawił się jako szef Zalesiaków).

Było mega gratulujemy organizatorom udanej imprezy.