DZIEŃ DZIECKA 2018Informacja z przebiegu festynu plenerowego z okazji Dnia Dziecka.

W niedzielę 20 maja w Parku Strażaka w Działoszynie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami festynu byli Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn oraz Miejsko – Gminny Dom Kultury w Działoszynie. Mnóstwo atrakcji i zabawy, oj wiele się działo….
Całą imprezę prowadził znany duet clownów Ruphert i Rico. Oprócz niezliczonych i mega energetycznych zabaw tanecznych były konkursy i quizy z nagrodami. Odbył się pokaz dużych baniek mydlanych i fontanny zimnych ogni, były też strzelające farby holi, bomby confetti i pirotechniczne dymy estradowe. Dzieci oraz chętni i odważni rodzice malowali włosy w technologii 3 D (dla wtajemniczonych kolor na włosy, kolor świecący w ciemności i brokat). Wszystkie dzieci uczestniczące w festynie zostały obdarowane przez clownów drobnymi upominkami.
Dzięki pomocy ze strony p. Justyny Panienkowskiej (sklep Fresh Market Działoszyn) dzieci mogły poczęstować się kiełbasą i kaszanką z grilla. Dostępny podczas festynu radiowóz i wóz strażacki, przeżywały prawdziwe oblężenie. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Działoszynie oraz Policjanci z Komisariatu Policji w Działoszynie nie tylko odpowiadali na niezliczoną ilość pytań, ale pokazywali sprzęt, opowiadali o swojej pracy, można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Szczególne pochwały (pochodzące od rodziców i dzieci) dla panów Rychlewskiego i Koniecznego, widać było, że są strażakami z pasją. Bardzo, bardzo serdecznie w imieniu dzieci dziękujemy policjantom i strażakom.

Imprezę udało się zorganizować dzięki ofiarności i hojności niezawodnych od lat sponsorów. W imieniu organizatorów i wszystkich uczestników festynu gorące podziękowanie za wsparcie składamy:
państwu Małgorzacie i Arturowi Szczepaniakom „ Admat – Pol” Działoszyn,
państwu Edwardzie i Edwardowi Malatyńskim oraz państwu Magdalenie i Grzegorz Malatyńskim „ Edmal ” Działoszyn
p. Justynie Panienkowskiej Sklep Fresh Market Działoszyn
p. Szymonowi Mandatowi Zakład „ Szymex ” Działoszyn
państwu Urszuli i Arkadiuszowi Piskułom Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Thermo – Piskuła Działoszyn
państwu Grażynie i Edmundowi Tkaczyńskim Sklep Rolno Przemysłowy Działoszyn,
panom Marcinowi i Danielowi Muszkietom Asmar Wap Trębaczew,
oraz p. Tytusowi Nonckiewiczowi Media Sklep Działoszyn


Serdecznie dziękujemy również wszystkim dzieciom i ich rodzicom za super zabawę. Dzięki Wam festyn był naprawdę odjazdowy, czaderski, udany i ogólnie mega fajny.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM do zobaczenia!