WAKACJE - TYDZIEŃ 3Kolejne zajęcia wakacyjne za nami. Niestety informacje dodajemy ze znacznym opóźnieniem, ale to dlatego, że jest Was naprawdę duuuużo i ciągle staramy się wymyślić coś nowego. Czasem figla płata pogoda, czasem trzeba zmodyfikować zaplanowane zajęcia bo przyszli młodsi uczestnicy.... ale do rzeczy.

Trzeci tydzień zajęć był naprawdę imponujący.
Super udała się wycieczka do Dino Parku w Krasiejowie, co ciekawe "wytrzymała" pogoda zaczęło padać dosłownie jak wsiedliśmy do autobusu. Dzieci szalały na wszystkich atrakcjach, ponadto były bardzo zdyscyplinowane. A kto sprawiał kłopoty? Nie przyznam się, ale powiem, że większość grupy siedziała grzecznie w autobusie a opiekun nie chciał wracać. Serdecznie dziękujemy anonimowemu Panu za znalezienie i odesłanie telefonu zagubionego przez jedną uczestniczkę wycieczki. Takie sytuacje przywracają wiarę w ludzi. Brawo i bardzo bardzo dziękujemy.

Po wycieczce klops....miało być spotkanie z leśniczym i niestety były zamienniki. Może jeszcze nam się uda zaplanować spotkanie z p. leśniczym. Przeprowadziliśmy blok tematyczny „Dinozaury” malowanie, wyklejanie, lepienie dinozaurów, zagadki, krzyżówki związane z dinozaurami, „dinozaurowe” konkurencje sportowe, projekcja filmowa „ Dobry dinozaur”. Odbyły się też plastyczne zmagania ze sztuką – gniotek, słonecznik oraz zajęcia sportowo – rekreacyjne na orliku i pobliskim placu zabaw.