20.11.2020

"MŁODZI KREATYWNI"

Zdolny, inspirujący, obiecujący, młody człowiek, o którym być może jeszcze wszyscy nie słyszeli, a warto….

Drodzy Państwo chcemy przybliżyć sylwetkę kolejnego mieszkańca naszej gminy, który zasługuje w stu procentach na tytuł Młody Kreatywny.

2020-szymondabrowka (391 kB)

Szymon Dąbrówka 16 lat. Muzyką interesuje się od dziecka. Gra na takich instrumentach jak pianino i saksofon. Gra w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Gminy Rząśnia. Śpiewa od kilku lat. Nagrywał w Opolu w Studiu dla Ciebie. Po pewnym czasie zajął się swoją twórczością. Zaczął pisać swoje autentyczne teksty, które nie kiedy są nawet dla niego zagadką. Te teksty są o miłości, ale też o życiu. Jak sam autor powiedział: „Wszystkie te teksty są odbiciem lustrzanym moich myśli i przeżyć. Teraz wydaję pierwszą płytę w moim życiu. Cały album ma nazwę "Listy miłosne" i składa się on z 8 utworów właśnie o miłości. Pierwszym utworem jest "Skarbie". Drugim utworem jest "Zamknij oczy" ktory jest wykonany razem z OnBigiem. Moje utwory można zobaczyć na kanale SzymON oraz VibeVision, gdzie serdecznie zapraszam.”

Ja jeszcze przypomnę Szymona, który brał udział w naszych licznych koncertach, konkursach, pokazach. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że wspaniale tańczy ( taniec towarzyski). Chcę też nadmienić, że to bardzo miły i życzliwy chłopak.

Najważniejsze, aby w życiu robić to, co się lubi”

Życzymy wielu sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Poniżej podajemy linki do kanału oraz niektórych nagrań Szymona.

https://www.youtube.com/channel/UCHTUjeaHXDLWpv1VD9uILDw

https://www.facebook.com/szymon.dabrowka.3/videos/558741398031658

https://www.facebook.com/szymon.dabrowka.3/videos/479470415958757

https://www.facebook.com/szymon.dabrowka.3/videos/410367796202353

https://www.facebook.com/szymon.dabrowka.3/videos/413585832547216

https://www.facebook.com/szymon.dabrowka.3/videos/729834357589027

https://www.youtube.com/watch?v=aN714DzhGMk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1zVkC4-zZi2ALfOm3zxYeH9ZI4sOsQWOmYhve3M-XYxSyhrawQOv9dtAk

https://www.youtube.com/watch?v=9V89pggMMkk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0z1qF72KSuksyHgkW2MXjPYDLwReQiqb8_jnaRfMDMUbHDjfRaPw8x45Q24.07.2020

"MŁODZI KREATYWNI"

Pierwsza, młoda osoba, która tworzy trafia do naszej zakładki "Młodzi Kreatywni". Zupełnie przypadkiem, podczas zajęć wakacyjnych i zabawy „możesz mi zadać pytanie” dowiedziała się, że lubi malować i twierdzę, że robi to naprawdę wspaniale.

Skromna i sympatyczna dziewczyna, mieszkanka Bobrownik. Powiedziała o sobie kilka zdań, które zamieszczam poniżej:

….”Mam na imię Sylwia i mam 11 lat. Bardzo lubię rysować ponieważ sprawia mi to przyjemność. Często rysuję postacie z seriali, gier lub filmów, ale często eksperymentuję i zdaję się na własną wyobraźnię. Lubię rysować zwierzęta, szczególnie konie, ale także interesuje mnie projektowanie ubrań. Sama rysuje modelkę i tworzę własne ubranie. Swoje obrazki rysuję ołówkiem, ale też kredkami i mazakami. Nie używam farb prawie w ogóle, ponieważ ich nie lubię. Jest to zdecydowanie moje hobby, ale w przyszłości chciałabym pójść w tym kierunku i wybrać się do jakiejś szkoły, gdzie będę mogła spróbować nowych rzeczy”.

Cóż można dodać prace są świetne, mam nadzieję, że Sylwia będzie nadal rozwijać swój talent i robić to co lubi. Czeka ją na pewno długa droga w myśl cytatu:
„ Artysta jest niczym bez talentu, a talent jest niczym bez pracy…” E. Zola

ale na pewno da radę, trzymam za nią kciuki i we wrześniu zapraszam na wystawę do MGDK gdzie będzie można zobaczyć m.in. prace Sylwii.

Trzymamy kciuki.