24.07.2020

"MŁODZI KREATYWNI"

Pierwsza, młoda osoba, która tworzy trafia do naszej zakładki "Młodzi Kreatywni". Zupełnie przypadkiem, podczas zajęć wakacyjnych i zabawy „możesz mi zadać pytanie” dowiedziała się, że lubi malować i twierdzę, że robi to naprawdę wspaniale.

Skromna i sympatyczna dziewczyna, mieszkanka Bobrownik. Powiedziała o sobie kilka zdań, które zamieszczam poniżej:

….”Mam na imię Sylwia i mam 11 lat. Bardzo lubię rysować ponieważ sprawia mi to przyjemność. Często rysuję postacie z seriali, gier lub filmów, ale często eksperymentuję i zdaję się na własną wyobraźnię. Lubię rysować zwierzęta, szczególnie konie, ale także interesuje mnie projektowanie ubrań. Sama rysuje modelkę i tworzę własne ubranie. Swoje obrazki rysuję ołówkiem, ale też kredkami i mazakami. Nie używam farb prawie w ogóle, ponieważ ich nie lubię. Jest to zdecydowanie moje hobby, ale w przyszłości chciałabym pójść w tym kierunku i wybrać się do jakiejś szkoły, gdzie będę mogła spróbować nowych rzeczy”.

Cóż można dodać prace są świetne, mam nadzieję, że Sylwia będzie nadal rozwijać swój talent i robić to co lubi. Czeka ją na pewno długa droga w myśl cytatu:
„ Artysta jest niczym bez talentu, a talent jest niczym bez pracy…” E. Zola

ale na pewno da radę, trzymam za nią kciuki i we wrześniu zapraszam na wystawę do MGDK gdzie będzie można zobaczyć m.in. prace Sylwii.

Trzymamy kciuki.